рус  |  укр
Професійне створення сайтів
тел: (044) 383-2018
Інтернет проекти Програмування Інтернет реклама Дизайн та графіка
     
 
     •  створені сайти
     •  створені логотипи
     •  графічний дизайн

   •  флеш cd-презентації
   •  наші клієнти
   •  статті
 
Розробка сайтів  »  Корпоративний сайт
 

Корпоративний сайт

Корпоративний сайт - це великий багато функціональний сайт, який складається з десятків і навіть сотень сторінок, має розгалужену систему розділів і підрозділів і надає користувачам мережі інтернет детальну інформацію про компанію, її товари, послуги, акції. Крім того, такі сайти можуть містити в собі вже декілька фотогалерей, різні опитувальники, новинні стрічки, акційні розділи, динамічні каталоги товарів із усіма можливостями вибірок, систематизації і пошуку; модулі пошуку на сайті, розсилки замовникам новин, RSS-стрічки. А також різні "важкі" програмні модулі такі, як форуми, чати, закриті розділи для дилерів і персональні кабінети з системою реєстрації, авторизації, системи торгів і тому подібне.

Корпоративний сайт - це вже серйозний проект і підходить для тих компаній, які динамічно розвиваються і працюють у сфері виробництва, торгівлі і надання послуг або для компаній, які не лише випробували можливості інтернет, але і зрозуміли всі його переваги для свого бізнесу і мають намір використовувати ці можливості "наповну". З цієї причини корпоративний сайт часто називають ІНТЕРНЕТ ПРЕДСТАВНИЦТВОМ компанії.

Є можливість підтримки декількох мов.

Корпоративний сайт забезпечується нашою системою управління вмістом або CMS (Content Management System). Це означає, що замовникові не потрібно буде звертатися до нас за допомогою, аби вносити зміни до текстів, цін, розміщувати фотографії і діаграми, додавати або видаляти фотографії у фотогалерях, створювати і наповнювати нові сторінки. Все це можна робити самостійно в системі управління корпоративним сайтом.

На кожен корпоративний сайт встановлюються лічильники відвідуваності.

Терміни виготовлення - 3-8 тижнів.
Вартість створення корпоративного сайту - від 350 USD і залежить від його функціоналу і об'єму.

Про компанію
Зворотній зв'язок
Наші послуги :
Наше портфоліо :
Наші клієнти
 
 
 
 
Інтернет проекти
Веб програмування
Інтернет реклама
Дизайн та графіка
Портфоліо

03057, Україна
м. Київ, вул. Металістів, 17

+380 (44) 383-20-18
+380 (94) 927-90-18

Усі права захищені, ©2000-2024

AV.Com - Створення сайтів, розкручування сайтів,
просування сайтів в інтернеті
Інтернет агентство AV.Com | веб студія дизайну | web студія