рус  |  укр
Професійне створення сайтів
тел: (044) 383-2018
Інтернет проекти Програмування Інтернет реклама Дизайн та графіка
     
 
     •  створені сайти
     •  створені логотипи
     •  графічний дизайн

   •  флеш cd-презентації
   •  наші клієнти
   •  статті
 
Розробка сайтів  »  Сайт каталог
 

Сайт каталог

Сайт каталог - це сайт, який спеціально передбачений для оптових або роздрібних торгівельних компаній, великих виробників, прайс-листи яких містять тисячі і десятки тисяч найменувань продукції у сотнях розділів. Це по-суті великі електронні каталоги, які можуть все: шукати товар або групу товарів по назві, по букві, за ціною; робити вибірки по будь-якому параметру, який вас цікавить; автоматично прораховувати ціни із врахуванням знижок по тій або іншій групі товарів, що важливо, наприклад, для дилерів та оптовиків.

Крім того, такі каталоги можна синхронізувати з 1-С Бухгалтерією, що позбавляє від ведення дубліката всього списку товарів: як би один для офісу, а другий для інтернет. Все можна синхронізувати.

Потенційний клієнт, зайшовши на сайт, на якому "викладений" величезний об'єм інформації по товарах і цінах, буде вдячний Вам лише за те, що ви економите його час при пошуку потрібного йому товару. Одна справа переглядати статичні таблиці з тисяч рядків, і зовсім інша справа, коли, зайшовши на сайт фірми, людина може за декілька секунд перевірити, скажімо, чи є в наявності той або інший товар у списках і яка його ціна. Поглянути на свої знижки, якщо він дилер, при цьому не передзвонюючи в компанію. Робити вибірки по товарах, групах товарів, цінах або інших характеристиках. А отриманий результат навіть роздрукувати.

Сьогодні висока функціональність сайту каталогу забезпечує турботу про клієнтів, підвищує приплив нових клієнтів, робить комфортною роботу клієнта з фірмою і фірми з клієнтом.

Є можливість підтримки декількох мов.

Сайт каталог забезпечується системою управління вмістом або CMS (Content Management System). Це означає, що замовникові не потрібно буде звертатися до нас за допомогою, аби вносити зміни до текстів, цін, розміщувати фотографії і діаграми, додавати, міняти або видаляти фотографії в каталозі, створювати і наповнювати нові розділи або сторінки. Все це можна робити самостійно в системі управління корпоративним сайтом.

На кожен створений сайт-каталог нами встановлюються лічильники відвідуваності.

Терміни виготовлення - 3-5 тижнів.
Вартість створення сайта каталога - від 400 USD і залежить від його функціоналу та об'єму.

Про компанію
Зворотній зв'язок
Наші послуги :
Наше портфоліо :
Наші клієнти
 
 
 
 
Інтернет проекти
Веб програмування
Інтернет реклама
Дизайн та графіка
Портфоліо

03057, Україна
м. Київ, вул. Металістів, 17

+380 (44) 383-20-18
+380 (94) 927-90-18

Усі права захищені, ©2000-2024

AV.Com - Створення сайтів, розкручування сайтів,
просування сайтів в інтернеті
Інтернет агентство AV.Com | веб студія дизайну | web студія