рус  |  укр
Професійне створення сайтів
тел: (044) 383-2018
Інтернет проекти Програмування Інтернет реклама Дизайн та графіка
     
 
     •  створені сайти
     •  створені логотипи
     •  графічний дизайн

   •  флеш cd-презентації
   •  наші клієнти
   •  статті
 
Інтернет реклама  »  Просування сайта в інтернеті
 

Розкручування сайта, просування сайта в інтернеті

Просування сайту або оптимізація для пошукових систем (Search Engine Optimization, SEO) - це комплекс робіт по оптимізації html-кода сайта, технічному аналізу текстів і структури сайту, а також поліпшення ряду зовнішніх чинників, які сукупно впливають на підвищення позиції сайту в списку результатів пошуку в пошуковій системі на введений користувачем пошуковий запит. Чим вище позиція сайту в списку результатів пошуку - тим краще. Іншими словами, потрібно налаштувати наповнення інтернет сайту та середовище зовнішніх лінків так, щоб пошукові машини почали виводити посилання на сайт в результаті пошуку на першу сторінку.

SEO-оптимізація або розкручування сайту є одним з найважливіших інструментів інтернет-реклами за дією на інтернет аудиторію при порівняно невеликій вартості. Але результат не змусить себе чекати. Присутність імені компанії і посилання на її сайт на першій сторінці результатів пошуку за певним пошуковим запитом діє на користувача магічно - людина підсвідомо починає більше довіряти такій фірмі і інформації викладеній на її сайті. Людина розуміє, що вона отримала посилання на сайт "Не проходячи" по рекламному каналу: не кликаючи на банери, не користуючись посиланнями з рекламних повідомлень і таке інше. А якщо ще і пошукова система своїм так званим релевантним результатом на введене пошукове слово рекомендує даний сайт - це вселяє довіру. А значить і вірогідність здійснення замовлення таким відвідувачем зростає.

Взагалі кажучи, це можна зрозуміти. Спеціалізовані фірми не схильні часто міняти свою спеціалізацію. Тому, знаходження такого сайту на перших сторінках "чистого", без рекламної складової, результату пошуку, а туди швидко не попадеш, розцінюється відвідувачем як певна гарантія професійності фірми, її великого досвіду на ринку.

Якісна оптимізація сайтів під пошукові системи дає постійне зростання аудиторії не лише в процесі оптимізації, але і після виведення сайту на перші сторінки по серії ключових запитів або слів. Це пов'язано з інертністю для змін самої бази даних пошукових машин (індексу пошукових запитів).

В процесі пошукової оптимізації сайту цільова аудиторія часто зростатиме швидше, ніж можна передбачити. Наприклад, якщо Вам важливе просування по ключовій фразі "продаж велосипедів", то Ви і оплачуєте лише цю фразу. Коли в процесі оптимізації розкручений сайт по фразі "продаж велосипедів" потрапляє на перші сторінки результатів пошуку, може бути і така ситуація, коли до Вас на сайт прийдуть відвідувачі за запитом, скажемо "продаж велосипедів Київ недорого". Це так звані "бонусні" відвідувачі. Але вони вже не оплачувалися.

Розкручування сайта - порядок роботи

Перш ніж почати ефективне пошукове просування сайту, наші фахівці зроблять цілий перелік додаткових робіт, без яких розкручування сайту неможливе. А саме:

  • перевіряємо індексацію сайту пошуковими системами;
  • разом із замовником визначуваний список ключових слів і фраз;
  • проводимо аналіз конкурентів просуваємого сайту для кожного ключового слова, фрази;
  • виробимо стратегію дій для кожного ключового слова, фрази;
  • змінюємо тексти або додаємо нові тексти на сторінках сайту там, де це необхідно;
  • проводимо роботи по поліпшенню зовнішнього середовища посилань на сайт.

Ми виконуємо всі необхідні дії з SEO-просування і переконуємо пошукові системи в тому, що Ваш сайт заслуговує на найвищі місця у видачі результату пошукового запиту.

Про компанію
Зворотній зв'язок
Наші послуги :
Наше портфоліо :
Наші клієнти
 
 
 
 
Інтернет проекти
Веб програмування
Інтернет реклама
Дизайн та графіка
Портфоліо

03057, Україна
м. Київ, вул. Металістів, 17

+380 (44) 383-20-18
+380 (94) 927-90-18

Усі права захищені, ©2000-2023

AV.Com - Створення сайтів, розкручування сайтів,
просування сайтів в інтернеті
Інтернет агентство AV.Com | веб студія дизайну | web студія