рус  |  укр
Професійне створення сайтів
тел: (044) 383-2018
Інтернет проекти Програмування Інтернет реклама Дизайн та графіка
     
 
     •  створені сайти
     •  створені логотипи
     •  графічний дизайн

   •  флеш cd-презентації
   •  наші клієнти
   •  статті
 
Розробка сайтів  »  Інтернет магазин
 

Інтернет магазин

Інтернет магазин - це сайт для тих компаній, яким важливі роздрібні продажі. Інтернет магазин не може замінити звичайний магазин, він його лише доповнює. Але є гарною підтримкою для тих продавців, яким або дорого відкривати стаціонарну точку продажу чи магазин, а продавати треба вже зараз, або є бажання розширити можливості для продажу і залучити для цього мережу інтернет. Одним словом, такий сайт підійде для більшості фірм, які хочуть продавати або вже продають товари в роздріб.

Інтернет магазин по-суті той же інтернет каталог, зі всіма його можливостями, наприклад такими як: пошук товару або групи товарів за назвою, буквою, ціною, описом або іншими параметрами; можливість робити вибірки за будь-яким параметром, який вас цікавить і подальшим ранжируванням отриманого результату. А з іншого боку, містить вже свої специфічні ефективні механізми для представлення товарів і послуг, які допомагають визначитися з вибором: порівняння характеристик, порівняння цін або взагалі порівняння можливостей і модуль подальшого попереднього замовлення на доставку вже вподобаного товару. Тобто, структура інтернет-магазину повністю підпорядкована одній меті - забезпечити швидке і ефективне обслуговування клієнтів і допомагати людині робити свій вибір.

Каталог електронного магазину включає: перелік товарів; ціну товару і наявність на складі; опис і фото товару. Прямо у каталозі товарів клієнт може вибрати вподобаний товар і зробити замовлення.

Є можливість підтримки декількох мов.

Інтернет магазин забезпечується системою управління вмістом або CMS (Content Management System). Це означає, що замовникові не потрібно буде звертатися до нас за допомогою, аби вносити зміни до текстів, цін, розміщувати фотографії на сторінках; додавати, міняти або видаляти фотографії товару в каталозі магазину; додавати, міняти або видаляти сам товар; створювати і наповнювати нові розділи або сторінки. Все це можна робити самостійно в системі управління інтернет магазином.

На кожен інтернет магазин встановлюються лічильники відвідуваності.

Терміни виготовлення - 3-6 тижнів.
Вартість створення інтернет магазина - від 480 USD і залежить від його функціоналу та об'єму.

Про компанію
Зворотній зв'язок
Наші послуги :
Наше портфоліо :
Наші клієнти
 
 
 
 
Інтернет проекти
Веб програмування
Інтернет реклама
Дизайн та графіка
Портфоліо

03057, Україна
м. Київ, вул. Металістів, 17

+380 (44) 383-20-18
+380 (94) 927-90-18

Усі права захищені, ©2000-2023

AV.Com - Створення сайтів, розкручування сайтів,
просування сайтів в інтернеті
Інтернет агентство AV.Com | веб студія дизайну | web студія