рус  |  укр
Професійне створення сайтів
тел: (044) 383-2018
Інтернет проекти Програмування Інтернет реклама Дизайн та графіка
     
 
     •  створені сайти
     •  створені логотипи
     •  графічний дизайн

   •  флеш cd-презентації
   •  наші клієнти
   •  статті
 
Інтернет реклама  »  Просування сайта в соціальних медіа
 

Просування сайта в соціальних медіа (SMM та SMO)

Social media optimization (SMO) - оптимізація під соціальні медіа, цілий комплекс технічних заходів і робіт, направлених на перетворення контента сайту так, щоб його можна було максимально просто використовувати на форумах, блогах і інших соціальних співтовариствах.

SMO оптимізація дуже схожа на SEO оптимізацію, але призначена не для пошукових машин, а для блогів і соціальних мереж, аби залучити звідти відвідувачів на сайт. SMO оптимізація також може бути використана для формування якого-небудь співтовариства по інтересах усередині соціального ресурсу. Завдання SMO оптимізатора міняється з оптимізації для пошукових систем, на оптимізацію для людей.

Social media marketing (SMM) - маркетинг в соціальних медіа. Просування або піар чого-небудь в соціальних медіа (блоги, форуми, мережеві співтовариства).

Для SMM просування потрібно стати своїм в співтоваристві. Публікувати корисну учасникам інформацію не лише на своїх сайтах. Але, якщо не вдається бути своїм в чужому суспільстві, треба створювати своє з потрібної тематики і там вже розвертати діяльність. Це дуже тонка робота. Адже в обох випадках потрібно уміти подавати інформацію цікаво, навіть якщо це рекламна інформація.

Не баріться, якщо ваші конкуренти розвернули діяльність в соціальних медіа і Ваша цільова аудиторія вже обговорює товари і послуги. Випередите їх і результат не змусить себе чекати. SMO і SMM просування - дуже складний і дуже ефективний інструмент в інтернет рекламі. Довірте цю роботу професіоналам. Звертайтеся до нас - у веб-студію "AV.Com" і ми зробимо все, аби Ваш інтернет сайт став популярним.

Про компанію
Зворотній зв'язок
Наші послуги :
Наше портфоліо :
Наші клієнти
 
 
 
 
Інтернет проекти
Веб програмування
Інтернет реклама
Дизайн та графіка
Портфоліо

03057, Україна
м. Київ, вул. Металістів, 17

+380 (44) 383-20-18
+380 (94) 927-90-18

Усі права захищені, ©2000-2024

AV.Com - Створення сайтів, розкручування сайтів,
просування сайтів в інтернеті
Інтернет агентство AV.Com | веб студія дизайну | web студія