рус  |  укр
Професійне створення сайтів
тел: (044) 383-2018
Інтернет проекти Програмування Інтернет реклама Дизайн та графіка
     
 
     •  створені сайти
     •  створені логотипи
     •  графічний дизайн

   •  флеш cd-презентації
   •  наші клієнти
   •  статті
 
Розробка сайтів  »  Інтернет портал
 

Інтернет портал

Портал - це сайт з найскладнішою структурою. Це навіть не сайт, а віртуальне бізнес середовище. Портал, як правило, включає величезну кількість функцій і сервісів, які дозволяють користувачеві ознайомитися з великою кількістю тематичної (і не лише тематичною) інформації. Веб-портал може бути присвячений як багатьом темам, так і одній. З одного боку, створення порталу для збору та накопичення великого об'єму даних про споживачів як потенційних клієнтів, інформації про партнерів компанії або її конкурентів дозволяє вирішувати цілий ряд маркетингових завдань. А з іншого боку - дуже допомагає представити компанію у вигідному для неї світлі. А ось створення порталу для комерційних цілей мається на увазі продаж рекламних площ на самому порталі або надання інших платних, але не рекламних, послуг для відвідувачів.

Структура порталу може містити наступні сервіси: стрічку новин, дошки оголошень, архіви статей і документів, форум, рейтинги, розгалужені каталоги товарів і послуг, фотогалереї, відео галереї, RSS стрічки, опитувальники і голосування, блоги, чати, аукціони, розділ "Робота", "Навчання", знайомства і розваги та інш.

Є також ще один тип порталів - корпоративні портали.
Крім усього іншого, вони:

  1. служать для всестороннього забезпечення співробітників компанії різноманітною інформацією, використовуючи розсилки новин, проведення опитувань;
  2. надають можливості для проведення різних внутрішньо корпоративних онлайн конференцій і обговорень (форумів) з тих чи інших питань;
  3. забезпечують співробітників фірми зручними засобами для зберігання і здобуття будь-якої необхідної їм комерційної або корпоративної інформації та документів.

Портал забезпечується системою управління вмістом або CMS (Content Management System). Це означає, що замовникові не потрібно буде звертатися до нас за допомогою, аби вносити нову інформацію до будь-якого розділу порталу.

На портал встановлюються лічильники відвідуваності.

Терміни виготовлення - 2-4 місяці.
Вартість створення інтернет порталу - від 2500 USD і залежить від його функціоналу.

Про компанію
Зворотній зв'язок
Наші послуги :
Наше портфоліо :
Наші клієнти
 
 
 
 
Інтернет проекти
Веб програмування
Інтернет реклама
Дизайн та графіка
Портфоліо

03057, Україна
м. Київ, вул. Металістів, 17

+380 (44) 383-20-18
+380 (94) 927-90-18

Усі права захищені, ©2000-2023

AV.Com - Створення сайтів, розкручування сайтів,
просування сайтів в інтернеті
Інтернет агентство AV.Com | веб студія дизайну | web студія