рус  |  укр
Професійне створення сайтів
тел: (044) 383-2018
Інтернет проекти Програмування Інтернет реклама Дизайн та графіка
     
 
     •  створені сайти
     •  створені логотипи
     •  графічний дизайн

   •  флеш cd-презентації
   •  наші клієнти
   •  статті
 
Програмування для інтернет  »  Інтернет бази даних
 

Інтернет бази даних

Прайс-листи досить великої кількості торгівельних компаній містять в собі тисячі, і навіть десятки тисяч найменувань продукції. Виникає питання, чи можна на сайті розмістити весь такий прайс, організувати у ньому пошук по товару, ціні і тому подібне, робити різні вибірки, автоматичний прорахунок цін з врахуванням знижок, наприклад для дилерів і оптовиків з тієї або іншої групи товарів? І багато що інше. Виявляється, ВСЕ ЦЕ МОЖЛИВО ЗРОБИТИ.

Всі ці питання допомагають вирішувати такі програмні технології, як бази даних, які програмуються певним чином і підключаються до корпоративного сайту, інтернет магазину, інтернет каталогу і т.д. Потенційний клієнт, зайшовши на сайт, на якому "викладений" величезний об'єм інформації по товарах і цінах, буде вдячний Вам лише за те, що ви економите його час при пошуку потрібного йому товару. Одна справа переглядати статичні таблиці з тисяч рядків, і зовсім інша справа, коли, зайшовши на сайт фірми, людина може за декілька секунд перевірити, скажімо,  чи є в наявності той чи інший товар в списках, і яка його ціна. Робити вибірки по товарах, групах товарів, цінах або інших характеристиках. А отриманий результат навіть роздрукувати.

Подібні можливості надає лише база даних. Взагалі кажучи, база даних може зберігати не лише товари і ціни, а будь-яку структуровану і впорядковану інформацію. База даних дозволяє ефективно зберігати, шукати, сортувати і отримувати дані.

Програмування бази даних під певні завдання сайту - досить трудомістка робота. Якісно спроектована і підключена до Вашого сайту база даних дозволить кардинально полегшити пошук необхідної інформації для будь-кого і при цьому дозволить не відволікати менеджерів дзвінками з запитаннями у стилі: "А чи є у вас такий-то товар? А скільки він коштує? А чи є ... ?" І так далі.  А це вже пряме заощадження робочого часу співробітників компанії, які можуть виконувати інші важливіші завдання.

Сьогодні висока функціональність сайту забезпечує турботу про відвідувачів, підвищує приплив нових клієнтів, робить комфортною роботу клієнта з фірмою і фірми з клієнтом. При цьому, витрати на створення якісного, функціонального сайту із вбудованою і "заточеною" під цілі фірми базою даних порівняно не великі.

Довірте програмування бази даних для Вашого сайту справжнім професіоналам з веб-студії "AV. Com".

Про компанію
Зворотній зв'язок
Наші послуги :
Наше портфоліо :
Наші клієнти
 
 
 
 
Інтернет проекти
Веб програмування
Інтернет реклама
Дизайн та графіка
Портфоліо

03057, Україна
м. Київ, вул. Металістів, 17

+380 (44) 383-20-18
+380 (94) 927-90-18

Усі права захищені, ©2000-2023

AV.Com - Створення сайтів, розкручування сайтів,
просування сайтів в інтернеті
Інтернет агентство AV.Com | веб студія дизайну | web студія